Stolarka

Stolarka

Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami wyróżnionymi w prestiżowym konkursie na najlepsze okna i drzwi- TOPTEN Okna. W konkursie zostało przebadanych ponad 500 produktów w 5 kategoriach, z których następnie  wyłoniono 10 najlepszych okien i drzwi w każdej kategorii. Przede wszystkim ważna była efektywność energetyczna wyrobu, ale przy uwzględnieniu ceny oraz parametrów technicznych.

Realizujemy wymianę okien i drzwi w obiektach pod nadzorem konserwatorskim, w których wymagane jest wierne odwzorowanie wyglądu, podziału czy też detali zabytkowej stolarki okiennej.

W zakresie montażu współpracujemy tylko z najlepszymi- firmą Invest, z która realizowaliśmy np. wymianę okien w Kościele na Górze Ślęża. Link do filmiku poniżej.

Stolarka okienna i drzwiowa dla obiektów zabytkowych:

Realizacje


Najlepsze energooszczędne okna i drzwi z ciepłym montażem

Dopasowane do indywidualnych warunków zabudowy i do zabytkowego charakteru obiektu

Stolarka drzwiowo-okienna to klucz do prawidłowo ocieplonego domu. Naszym celem jest wprowadzanie na rynek nowoczesnych rozwiązań, które zapewniają maksimum funkcjonalności, niezawodności i jednocześnie pozwalają ograniczyć wpływ mostków cieplnych na bilans energetyczny budynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ALU-LOOK, czyli okna marzeń

Jednym z rozwiązań, jakie wprowadzamy na rynek, jest ALU-LOOK. Mowa tu o ekskluzywnym rozwiązaniu techniczno-aranżacyjnym, w którym połączono profesjonalnie wykonane narożniki z eleganckimi okleinami. Dzięki temu rozwiązaniu okno wygląda tak, jak gdyby do jego produkcji użyto nowoczesnych okładzin aluminiowych.

ALU-LOOK to także ekonomia i rozwiązanie przyjazne środowisku. Do produkcji tych okien użyto wielokomorowych profili produkcji niemieckiej, których szerokość to 82 mm. Każdy z nich charakteryzuje się oryginalnymi, kanciastymi krawędziami, dzięki którym okno prezentuje się nowocześnie i minimalistycznie.

Okna Wood Look — klasyka połączona z nowoczesnością

W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć okien Wood Look. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć elegancję i klasykę z nowoczesnością. W tym projekcie — dzięki wyjątkowym i niepowtarzalnym okleinom o podwyższonej wytrzymałości — mamy do czynienia z rozwiązaniem, które doskonale odzwierciedla drewniane konstrukcje.
Warto dodać, że zarówno w przypadku rozwiązań ALU-Look, jak i Wood Look mówimy o konstrukcjach, w których izolacja cieplna okien zapewnia minimalną przenikalność ciepła.
Przyjazne dla środowiska systemy okienno-drzwiowe
W naszej ofercie nie mogło zabraknąć kompletnych systemów okienno-drzwiowych, w których zastosowano nowoczesną przegrodę termiczną MB-104 Passive. Jest to rozwiązanie, w którym izolacja cieplna okien i drzwi wzrasta skokowo, dzięki czemu można je wykorzystać m.in. w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.

Montaż drzwi i okien systemu

Passive to przede wszystkim:
• możliwość instalacji różnych typów drzwi, okien, a także witryn, wiatrołapów i konstrukcji przestrzennych,
• maksymalna szczelność chroniąca wnętrze przed przenikaniem wilgoci i przenikaniem zimnego powietrza,
• bardzo dobra izolacja akustyczna,
• wysoka wytrzymałość konstrukcyjna.

Warto dodać, że montaż okien i drzwi systemu Passive to zastosowanie rozwiązań, których parametry przekraczają wymogi najostrzejszych przepisów.

Okna dachowe — ergonomiczne
rozwiązanie na długie lata

Firma JMAPartner współpracuje z doświadczonymi producentami okien dachowych, wprowadzając na rynek szereg nowoczesnych konstrukcji spełniających wymogi budownictwa energooszczędnego i pasywnego.
Zapewniamy montaż okien o ściśle wyspecjalizowanej konstrukcji, w tym:
• energooszczędnych obrotowych,
• obrotowych, charakteryzujących się zwiększoną odpornością na wilgoć,
• drzwi Z-Wave,
• wyłazowych, kolankowych i wielu innych.

Nowoczesne i ergonomiczne drzwi zewnętrzne
W ofercie naszej firmy można również znaleźć profesjonalnie wykonane drzwi zewnętrzne czołowych, polskich producentów. Montaż drzwi zaprojektowanych w nowoczesny i funkcjonalny sposób niesie ze sobą szereg zalet, w tym:
• bardzo dobre parametry termoizolacyjne,
• możliwość zastosowania konstrukcji składających się z dwóch, a nawet trzech warstw szyb,
• opcja montażu szkła przeciwwłamaniowego,
• montaż (w standardzie) 3-punktowego zamku listwowego wraz z tzw. wręgiem francuskim,
• łatwość otwierania i zamykania dzięki nowoczesnym zawiasom kieszeniowym.

JMA Partner to sprawdzony i niezawodny dostawca najlepszych rozwiązań z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej, ale także tynków ciepłochronnych i systemów grzewczych.