UWOLNIJ SIĘ OD KOSZTÓW – MS więcej niż OKNA

UWOLNIJ SIĘ OD KOSZTÓW - MS wiecej niż OKNA

To hasło zimowej promocji marki MS więcej niż OKNA, której jesteśmy dystrybutorami. W jej ramach, już teraz można zamówić okna i drzwi w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na jakie rabaty można liczyć? I które produkty są nimi objęte?

MS okna

Uwolnij się od kosztów – to hasło startującej właśnie zimowej promocji marki MS więcej niż OKNA. W jej ramach, już teraz można zamówić okna i drzwi w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na jakie rabaty można liczyć? I które produkty są nimi objęte?

Nowa akcja promocyjna „Uwolnij się” obejmuje zarówno okna standardowe, duże przeszklenia, jak również przesłony zewnętrze i elementy dodatkowe. A oto szczegóły:

  • Rabat w wysokości 14 procent uzyskać można na zakup okien z najpopularniejszych linii: MS evolution [82], MS line+, Wood Look i Alu Look, a także drzwi wejściowych i tarasowych w systemie 82 mm. Trzecią szybę do tych okien dokupić można za zaledwie 1 zł!
  • Zniżka 29 procentowa na drzwi podnoszono-przesuwne Patio HST 82 zainteresuje osoby zdecydowane na modne duże przeszklenia. Mniej zapłacimy również za rolety i żaluzje,
    moskitiery, nawiewniki, a także szereg innych  elementów  stolarki i systemów domu inteligentnego.

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem

Lub odwiedzenia strony producenta MS - OKNA

MS OKNAJMA Partner

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *