Więcej światła z nowymi profilami okiennymi

 

Producent MS więcej niż OKNA, którego jesteśmy dystrybutorem na terenie Dolnego Śląska wprowadził 3 nowe rodzaje profili okiennych. Każdy z nich jest wyjątkowo elegancki i spełniający najnowsze wymogi w zakresie izolacyjności cieplnej okien na rok 2021.

Obecnie trwa promocja na produkty MS więcej niż OKNAUWOLNIJ SIĘ edycja wiosenna.
Po szczegóły zapraszamy do kontaktu tel. 501 251 583 lub e-mail jmapartner@gmail.com

 

 

 

Okna FORMA mają dwie unikalne cechy. Pierwsza z nich to
wyjątkowo niskie złożenie ramy ze skrzydłem, które zapewnia dużą powierzchnię przeszklenia. Druga to nieskomplikowana geometria profili, dzięki której konstrukcja podkreśli dowolny styl architektoniczny budynku. Harmonijnie tworzą prosty temat.

 

Przekrój profili FORMA w okleinie o strukturze naturalnego drewna „Grey cedar” (od strony wewnętrznej) oraz metalicznej „Bronze” (od strony zewnętrznej).

 

 

 

Okna FORMA ThermoFibra to krok w technologi jutra. Częściowa eliminacja wzmocnień stalowych zapewniła poprawę parametrów termicznych. W produkcji wdrożono Linktrusion™ – technologię usztywnienia skrzydeł włóknem szklanym. Wąska przylga i proste listwy nadają konstrukcji wyjątkowy charakter.

 

Przekrój profili FORMA ThermoFibra w okleinie o strukturze naturalnego drewna „Woodec turner oak” (skrzydło) oraz satynowej „Graphite black matt” (rama).

 

 

Okna FORMA Viso to zlicowany układ skrzydła i ramy. Profile umożliwiają budowę złożeń z ekstremalnie wąskim słupkiem ruchomym. Pozwalają również na połączenie tradycyjnego wyglądu z prostymi liniami konstrukcji. Wykorzystana technologia wklejania szyb gwarantuje wytrzymałość oraz brak odkształceń w czystym układzie. Zlicowany układ skrzydła i ramy. Możliwość złożenia okna z ekstremalnie wąskim słupkiem ruchomym. Technologia wklejania szyby gwarantuje wytrzymałość oraz brak odkształceń w czystym układzie.

 

Profil FORMA Viso MS więcej niż OKNA

 

 

 

Przekrój profili FORMA Viso w okleinie metalicznej „White aluminium” wraz z niskim ciepłym progiem
oraz wąskim słupkiem ruchomym.

 

 

 

 

 

 

Co jeszcze wyróżnia nasze okna?

Bardzo wysokie parametry jeżeli chodzi o termoizolacyjność, wytrzymałość i szczelność. Skrzydło o głębokości 80 mm z dodatkową uszczelką środkową w ramie MD.

Budowa i nowoczesny designu w oknach FORMA to nie wszystko. W celu zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa i wieloletnią trwałość produktu zastosowano stalowe okucia SIEGENIA TITAN AF. W standardzie okna są z pakietem bezpieczeństwa RC0, czyli z trzema stalowymi zaczepami antywłamaniowymi, zaczepami obwodowymi z kryzą oraz klamką Hoppe z zabezpieczeniem Secustik.

Istnieje również możliwość zastosowania w oknach bardzo ciekawego urządzenia jakim jest rozwórka ZIMA/LATO. Co ten element potrafi?
Pozwala ona regulować ilość powietrza, która dostaje się do środka pomieszczenia w zależności od warunków atmosferycznych na zewnątrz.

Oczywiście jak w innych produktach marki MS mamy do czynienia z technologią zgrzewu V-Perfect.

Wszystkie okna FORMA oparte są na ramie o głębokości 76 mm, jednak nie jest to standardowy system 76 mm. W zależności od wyboru systemu: Forma, ThermoFibra, Viso każde ze skrzydeł będzie o innej głębokości jak również będzie inaczej licować się z ramą okienną. To co wyróżnia okna na profilach Deceuninck to wysokość ramy ze skrzydłem. Przy FORMA Viso wynosi ona 112,, natomiast dla ThermoFibra mamy mniejszy wymiar- 109 mm, co daje nam więcej światła wpadającego do każdego pomieszczenie w którym zamontowano okna FORMA.

Produkt ThermoFibra przy wzmocnieniu profilu włóknami szklanymi uzyskał wysokie parametry termoizolacyjne oraz pozwolił na uzyskanie ekstremalnie wąskiej przylgi w skrzydle (7 mm). Wcześniej było taki parametr był do osiągnięcia tylko w konstrukcjach aluminiowych. Na zewnątrz pakiety szybowy praktycznie licuje się z profilem skrzydła.

Wszystko to zostało wyróżnione wieloma, prestiżowymi nagrodami za swój unikalny desing.

 

 

CENY OKIEN FORMA

Warto podkreślić fakt, że cena okien FORMA z 3 uszczelkami będzie wynosić tyle samo co innych produktów na profilu MSline+.

Przypomnimy raz jeszcze, że mogą Państwo już  skorzystać z najnowszej promocji naszego producenta- UWOLNIJ SIĘ, od kosztów zamawiając wcześniej.

Jeżeli jesteście Inwestorami, którzy właśnie są na etapie budowy swojego domu bądź dostosowywania zakupionego gotowego już projektu zapraszamy do kontaktu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne i fachową wiedzę techniczną dotyczącą nie tylko wyboru optymalnego dla Państwa produktu, ale również sposobów jego poprawnego montażu, pamiętając o zasadzie, że produkt jakim jest okno jest tak dobre jak jego montaż.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *